متشكرم

از همه‌ء دوستانی كه لطف كردن و در مورد  جایزهء سوره من رو شرمنده كردن و حضوری و تلفنی و اس‌ام‌اسی و ایمیلی تبریك گفتن تشكر میكنم,البته برخی از دوستان از فردای داوری به من تبریك میگفتن و حتی بعضیاشون قول شیرینی رو هم ازم گرفتن كه این حقیر قول شیرینی رو در صورت دریافت جایزه بهشون دادم (یعنی الان باید از شرمندگی‌شون دربیام).

فقط این سوال باقی میمونه كه این اخبار از یه جلسه‌یی كه یه عده آدم معدود اونجا هستن چطور به بیرون  درز میكنه؟و باز چرا صبر ماها اینقدر كمه برای رسیدن روز اختتامیه؟ بطوری كه پیام برازجانی(كه  از دوستان برگزاركنندهء مسابقه بود) در طول این مدت از شدت پرسشهای دوستان به مرز  خودكشی رسیده بود.

 البته در پی این سوال‌ها نیستم و فقط از خودم پرسیدم,همین!

از یه سری از عزیزانم هم باید روی سن تشكر میكردم كه فراموشم شد:

1-پدر عزیزم (كه روحش شاد) و مادر نازنینم (كه امیدوارم همیشه سایه‌ش بالای سرم باشه)كه با اعتماد داشتن به من در همه‌ء موارد همیشه باعث ایستادگی من بودن. 

2-برادرم ابوالقاسم كه اولین بار من و با دوربین آشنا كرد و همهء داشته‌هاش رو در اختیار من گذاشت.

3-حسین افخمی كه اولین استاد عكاسیم بود و اگه سختگیری‌ها و نگاه تیزبین او و تلاشهاش(لااقل برای من) نبود من مدتها قبل عكاسی رو كنار گذاشته بودم.

4-دوستان همكارم و علی‌الخصوص مرتضی فرج‌آبادی كه از همون اول كارم هم به من خیلی اعتماد داشت و هم با نظراتش اثرات بسیار خوبی روی عكسام داشت. 

5-هرچند بارها گفتم ولی بازم میگم:یلدای عزیز.

 اگه بخوام همه رو بگم لیست بلندبالایی رو باید بنویسم كه فعلا" مجالش نیست ولی از همهء كسانی كه در هر برحه‌یی از زندگیم دستم رو گرفتن و یا چیزی بهم یاددادن ممنونم. 

 و در پایان  امیدوارم عمرم اونقدر باشه كه از همهء عكاسان خوب ایرانی در حال پایین آمدن از  سن جایزه‌های بین‌المللی عكاسی عكس بگیرم.

 این مطب علیرضا هم در ادامهء مطالب بخونین كه یه‌كم روحیه‌تون شاد بشه.

مخلص همهء شما:مهدی قاسمی

احمد خطیری [ ۲۱ بهمن ۱۳۸۶ ]

درود مهدی جان تبریک مجدد و پیروزی و بهورزیتان را از خداوند منان خواستارم
به امید دیدار .


عرفان [ ۰۳ بهمن ۱۳۸۶ ]

سلام آقای قاسمی
من ترم آخر گرافیک هستم.تحقیق من در مورد عکاسی میخواستم واسم مطلب بفرستین چون من دسترسی به کتابخانه خوب و... ندارم و مطالب سایت و وبلاگ هم کم هستند نتونستم واستون میل بدم منتظرم ممنون خوش باشید


یه بی طرف [ ۳۰ دى ۱۳۸۶ ]

خدایی فكر می كردی تو اوون همه عكس خوب عكس پوتین جایزه بگیره خدایی؟؟


جمع پراکنده [ ۲۸ دى ۱۳۸۶ ]

با سلام و عرض تبریک

مطمئنن برای نیل به اهداف خاصی پا در این راه گذاشته ایم که اگر هنر به معنای کلمه مکفی بوده باشد بارها در انتهای راه بوده ایم و اگر از وجه آپولونی هنر نیز گدر کرده باشیم باز می توانیم به خودمان برگردیم و خودمان را در مقابل یک علامت سوال بزرگ مستاصل بیابیم

مجله ی هنر و اندیشه شما را برای حضور در این جمع در این جمع پراکنده دعوت می نماید.

با تشکر
جمع پراکنده


حسن - گرگان [ ۰۷ دى ۱۳۸۶ ]

مهدی جان تبریک میگم - ماشا الله منکه به جایزه گرفتن ها ت عادت کردم ... اگه یه روزی نگیری واسم جای سواله -!!!
امیدوارم همیشه لبخند به لب باشی


saeed [ ۰۳ دى ۱۳۸۶ ]

hasan bazm sekeh behet resoond kash akkasi balad boodi


سمیه سهیلی [ ۰۲ دى ۱۳۸۶ ]

خیلی تبریک آقای قاسمی


Farshad Palideh فرشاد پالیده [ ۰۱ دى ۱۳۸۶ ]

متأسفانه این بار از عكس های سوره خوشم نیومد ... شاید چون خیلی دیده بودم شون و بعضی هاشون برامون تكراری بودند ...

یه خورده عجیب بود ! به نظرم تعریف عكاسی خبری رو بلد نیستم و دوباره و دوباره باید مرور كنم ...


پوتین [ ۳۰ آذر ۱۳۸۶ ]

حق مطلب همین بود . تبریک و درود


مسرور [ ۳۰ آذر ۱۳۸۶ ]

ای ول! ای ول! داش مهدی رو ای ول!


مهدی قاسمی [ ۲۸ آذر ۱۳۸۶ ]

با سلام خدمت آقای "یك دوست"
اینكه جایزهء سوره برایم مهم بود رو تكذیب نمی‌كنم چون همیشه دوست داشتم عكسهام مورد نقد و داوری قرار بگیره و وقتی این امر توسط چند داور معتمد و در مسابقه‌یی بیطزف انجام میشه هم باعث افتخار و شادی منه و هم برام مهمه,اما قطعا" نظر بنده این نبوده كه جایزهء سوره بالاترین موقعیت موجود در عكاسیه و الان هم همون حرفی كه همیشه هم گفتم رو میگم كه بندهء حقیر هیچی نیستم , كه البته اگه شما همینطور كه نوشتید جزو دوستان باشید بنده رو خیلی بهتر از این میشناسید كه مطلبی رو اینگونه(نسبتا" با بی‌انصافی) بنویسید.
از این هم كه آرزوی پیشرفت من و دارید بسیار متشكرم و همونطور كه توی متن بلاگ نوشتم امیدوارم شما و همهء عكاسای ایرانی رو در بالاترین موقعیت ممكن ببینم(بسیار بالاتر از مسابقات سوره و كاوه و .....)
در آخر عرض كنم كه بنده فقط حسم رو نوشتم و دوست داشتم از عزیزانی كه در هر موقعیتی دستم و گرفتن تشكر كنم كه البته بسیاری از اسامی ذكر نشد از جمله عزیزانی كه در انتخاب عكسهایم كمكم كردند و از ایشان شرمنده‌ام كه بدلیل فضای مسموم موجود در جامعهء عكاسی خبری اسمشان ذكر نشد.
متاءسفانه سر این حرفها كه باز بشه صحبت و درد دل زیاده ولی بهتره بذاریم حالاحالاها خاك بخورن .
در آخر امیدوارم فضایی ایجاد كنیم كه هركی با اسم خودش با دوستش حرف بزنه.
شاد باشید


لیلیا ثابتی [ ۲۸ آذر ۱۳۸۶ ]

من هم خوشحالم.


یک دوست [ ۲۸ آذر ۱۳۸۶ ]

سلام
یک جوری از این اون تشکر کردی که انگار جایزه سوره خیلی برات مهم بوده و به بالاترین رسیدی!،احترامات جای خودشو داره ولی پله های زیادی مونده که منتظرن تو رو به بالا برسونن.همیشه موفق باشی
یک دوست


ابراهیم اصغری [ ۲۵ آذر ۱۳۸۶ ]

سلام
من زمانی که خبر نتایج رو از روی ایسنا دیدم واقعا می گم به عنوان یک گرگانی خیلی خوشحال شدم . امیدوارم که این موفقیت ها ادامه داشته باشه . برات آرزوی موفقیت میکنم . همین جا به خانمت هم تبریک میگم
قربونت
ابراهیم